Karbon Laminat Hizalama Walker

CLAW derece derece artan ayarlanması ile hastanın yürüyüş tarzındaki pek çok değişkene uyum sağlanmasına ve bunların sadece bir uygulama odasında gerçekleşmesine olanak sağlar. Bu gelişmiş özellik hastalara daha normal ve akışkan bir yürüyüşü, yürüme aktivitelerini teşvik edilmesini ve diğer ortotik sistemlerde görülen yürüyüş sapmalarının minimize olmasını sağlar.

 

Gelişmiş dizayn ve kompozit malzemelerin kullanılması CLAW’da dinamik bir rocker meydana getirir. Sabit bir rocker tabanda bulunmayan stabil orta duruş ile rahat ve ayarlanabilir erken ve geç evrelerdeki ihtiyacı karşılar.

 

CLAW Sisteminin Sağladığı Faydalar:

 

  • 6° ye kadar (artı ve eksi 3° her yönde) dorsi- ve plantar-fleksion

  • 6° ye kadar (artı ve eksi 3° her yönde) tilt (inversiyon/ eversiyon)

  • Botun durumuna göre ayak tabanının ayarlanmasında sınırsız hareket

CLAW derece derece artan ayarlanması ile hastanın yürüyüş tarzındaki pek çok değişkene uyum sağlanmasına ve bunların sadece bir uygulama odasında gerçekleşmesine olanak sağlar. Bu gelişmiş özellik hastalara daha normal ve akışkan bir yürüyüşü, yürüme aktivitelerini teşvik edilmesini ve diğer ortotik sistemlerde görülen yürüyüş sapmalarının minimize olmasını sağlar.  Gelişmiş dizayn ve kompozit malzemelerin kullanılması CLAW’da dinamik bir rocker meydana getirir. Sabit bir rocker tabanda bulunmayan stabil orta duruş ile rahat ve ayarlanabilir erken ve geç evrelerdeki ihtiyacı karşılar.  CLAW Sisteminin Sağladığı Faydalar:  6° ye kadar (artı ve eksi 3° her yönde) dorsi- ve plantar-fleksion ​ 6° ye kadar (artı ve eksi 3° her yönde) tilt (inversiyon/ eversiyon) ​ Botun durumuna göre ayak tabanının ayarlanmasında sınırsız hareket

CLAW - Karbon Laminat Hizalama Walker